SSS

Sıkça Sorulan Sorular
sss

3d Secure (Güvenli Alışveriş Sistemi) ile kredi / banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Hafta içi 14:00’dan önce oluşturulan siparişler aynı gün kargo şirketine teslim edilirken 14:00’dan sonra oluşturulan siparişler bir sonraki iş gününde kargo şirketine teslim edilir. Hepsisana, anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. ile tüm gönderilerini 1-3 iş günü içerisinde ulaştırmayı hedefler. Sipariş ve teslimat süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0(312) 911 0 912 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Tüm konsept hediye kutularının gönderim bedeli tarafımızdan karşılanmaktadır.

Tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktayız.

Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. ile gönderim yapıyoruz.

Siparişinizin kargo durumu ile ilgili Kargo Takip butonuna tıklayarak ya da 0312 911 0 912 nolu numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hepsisana hediye kutularının her biri farklı bir konsepte uygun olarak hazırladığı için değişiklik yapamıyoruz.

Hepsisana konsept kutuları içerisinde bulunan ürünlerin tek tek fiyatlandırması yapılmamaktadır. Bu sebeple ürünlere ayrı ayrı değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Hepsisana ekibi olarak tüm siparişleri özenle ve dikkatle hazırlanıp kontrol sürecinden geçtikten sonra kargoya teslim ediyoruz. Gönderim esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız Yurtiçi kargo firma yetkilisi önünde kutuyu açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Teslim alınan ürünlerin kargo şirketi tarafından eksiksiz ve hatasız bir şekilde teslim edildiği kabul edilir.

  • Sepette ürün yok.