• Yeşilin Doğallığı Hediye Kutusu

    399.00

    Kutu İçeriği: Beyaz Mermer Desenli Noktalı Defter x1 Altın Detaylı Gri Metal Kalem x1 Rosece Besleyici Sülfatsız Şampuan x1 Perfume Atelier Kolonya x1 Dekoratif El Boyaması Dekoratif Lotus Çiçeği x1 Çiçeği Burnunda By Yasin Umaç Kuru Çiçek x1 Hediye Kutusu Boyutu: 26cm x 36cm x 12cm

    Sepete Ekle

Sağlıklı Hediye Kutusu İyi Bir Fikir

Doğum günü hediyesi tercihlerinizi alışılmışın dışında seçimlerden yana kullanın! Sevdiklerinize sağlıklı hediyeler verme fikri ile onların bu özel günlerini kutlarken aynı zamanda onlar için doğal ürünler seçerek orijinal ve faydalı bir tercih yapmış olacaksınız. Sevgililer günü hediyesi için bu yıl sevgiliniz üzerinde pozitif bir etki bırakmaya ne dersiniz? Gücünü doğadan alan bu hediyeler sayesinde sıradan bir sevgililer günü hediyesi yerine, onun hayatına sağlık dolu bir dokunuş yaparak onu ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Unutmayın ki armağan edeceğiniz bir sağlıklı hediye kutusu sevdiklerinize mutluluk verecek! Pozitif enerji dolu bu hediyeler sevgilinizin içini ısıtarak onların yüzünü güldürecek! Bitkisel içerikli kişisel bakım ürünleri, doğal sabunlar, Marvis ürünleri, doğal granolalar ve temizlik ürünlerinin yer aldığı, özenle tasarlanmış birçok seçeneği bir arada sunduğumuz sağlıklı hediye kutuları ile sevdiklerinizin hayatına sağlıklı bir dokunuş yapın!

Sağlıklı Hediye Kutusu Önerileri

Hepsisana sağlıklı hediye kutuları sayesinde spor yapan sevdiklerinize yüzlerinde tebessüm bırakacak ve severek kullanacakları bir armağan vermeye ne dersiniz? Klasikleşmiş doğum günü hediyesi önerilerini bir kenara bırakın! Arkadaşa ne alınır sorusunun cevabını sağlıktan yana kullanmanızı öneriyoruz. Sevdiklerinize doğum günlerinde armağan edeceğiniz enerji ve sağlık dolu hediyeleri kullanarak mutlu olmalarını görmek paha biçilemez. Kişisel bakımını, sağlığı önemseyen ve beslenme rutininden yaşam konfor alanlarına kadar sağlığı önemseyen kişiler için hazırlamış olduğumuz doğal hediye kutularımızı doğum günü hediyesi önerileri olarak sizlerle buluşturuyoruz. Spor yapan arkadaşlarınıza, diyete başlamış olan sevdiklerinize ve doğal yaşam ürünleri kullanmayı seven dostlarınıza özel olarak hazırlamış olduğumuz sağlık ve enerji dolu hediyeler tüm detayları ile doğayı ve doğallığı yansıtıyor. Bitkisel içerikli doğal sabunları ve birbirinden şık motivasyon arttırıcı ürünleri bir araya getirdiğimiz sağlıklı hediye kutusu birbirinden farklı seçenekleri ile sevdiklerinizi büyülemek için hazırlandı! Doğum günü hediyesi tercihleriniz için sıradan fikirlerin üzerinde yalnızca doğal çevre ve yaşama odaklanarak birbirinden özel ürünleri bir araya getirerek sevdiklerinizin içini ısıtacak pozitif enerjili hediye kutuları oluşturuyoruz. Sağlık dolu bir doğum günü hediyesi vermek istediğiniz sevdikleriniz için en özel sağlıklı hediye kutusu çeşitleri “Hepsisana.com’da “ sizleri bekliyor.

Sağlıklı Hediye Kutusu Tercihlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hepsisana; doğaya duyarlı, sağlık dolu ve orijinal tasarımlardan oluşturduğu gücünü doğadan alan hediyelik kutuları ile sevdiklerinize pozitif ve doğal yaşantılarını yansıtan şık bir armağan alternatifi sunarak sizlere kolaylık sağlıyor. Sağlıklı hediyelik tercihlerinizde Hepsisana’nın sizler için hazırlamış olduğu birbirinden özel doğal hediyelik kutuları sevdiklerinizi mutlu ederken onların hayatına pozitif dokunuşlar yapmanıza yardımcı oluyor. Her şeyden önce sağlık!” Bilinci ve “en değerli servetimiz sağlık!” farkındalığı ile hazırlanan armağan kutularımızdan biri sevdikleriniz için doğru bir tercih olabilir. Zorlu hastane sürecinde ve sonrasında, sevdiklerimizin sağlık problemleri esnasında ya da sağlıklarına kavuştuklarında, iyi olmalarını ve mutluluklarını önemsemediğimiz sevdikleriniz için enerji dolu hediye kutularımızı tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı Hediye Kutusu Armağan Etmek

Doğum günü hediyesi arayışında çoğu zaman klasikleşmiş hediyelerle karşı karşıya geliyoruz. Hepsisana.com’un insanı ve doğayı önemseyen detayları ön plana çıkaran sağlıklı hediye kutuları sayesinde farklı doğum günü hediyesi arayışınıza doğal, zarif ve anlamlı alternatifler oluşturduk. Peki sağlık dolu ve şık bir doğum günü hediyesi için sizlere neler sunuyoruz? Bitki çayları, sağlık temalı porselen kupalar, seramik fincanlar, saç sağlığımız için doğal şampuan, doğal deodorant, doğal hindistan cevizi yağı, doğal sabunlar, shea yağı, en tatlı doğal atıştırmalık olan granola, yeşil rengin hakim olduğu eşsiz dekoratif ürünler, tamamen el yakımı makrome bardak altlıkları ve vazgeçilmez olan renkli kuru çiçekler gibi birbirinden farklı bir çok seçeneği konsepte uygun olarak hazırlanan hediye kutularında bir araya getirdik. Sizler de geçmiş olsun dileklerinizi, ya da doğum günü hediyesi tercihlerinizi sağlık konseptiyle hazırlanan kutulardan yana kullanabilirsiniz.

Sporculara Sağlıklı Hediye Kutusu

Spor yapmayı seven, amatör ya da profesyonel anlamda sporla ilgilenen arkadaşa doğum günü hediyesi ararken yorulmayın! Sporcuların tercihi olan doğal yeşil çaylar ve bitkisel içerikli Hindistan cevizi yağı, doğal fıstık ezmesi gibi birbirinden doğal ve şık sporcu hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sağlıklı hediye kategorimizde yer alan farklı konsept hediye kutularından herhangi biri ile sporcuya hediye arayışınızı keyifle sonlandırabilirsiniz. Eşsiz kokulu kolonyaların ve sağlıklı kuru meyve atıştırmalıklarımızın da yer aldığı hediye kutularımızı incelemenizi öneririz.